Close Menu
Arena Sport
  • Najnovije
  • Nogomet
    • Liga prvaka
    • Europska liga
    • Konferencijska liga
    • Premier league
    • La Liga
    • Serie A
    • Ligue 1
    • Reprezentacije
    • Ostalo
  • Košarka
    • NBA
    • ABA liga
    • ABA 2 liga
    • FIBA
    • Euroliga
    • Ostalo
  • Rukomet
    • Europski kupovi
    • Reprezentacije
    • Premijer liga Hrvatske
    • Ostalo
  • Ostali sportovi
    • Tenis
    • Borilački sportovi
    • NFL
    • Vodeni sportovi
    • Zimski sportovi
    • Odbojka
    • Ostalo
  • Video
  • TV Program
Facebook Instagram
  • CRO
    • BIH
    • SRB
    • SLO
Arena Sport
Facebook Instagram
  • Najnovije
  • Sportovi
    • Nogomet
      • Liga prvaka
      • Europska liga
      • Konferencijska liga
      • Premier league
      • La Liga
      • Serie A
      • Ligue 1
      • Reprezentacije
      • Ostalo
    • Košarka
      • NBA
      • ABA liga
      • ABA 2 liga
      • FIBA
      • Euroliga
      • Ostalo
    • Rukomet
      • Europski kupovi
      • Reprezentacije
      • Premijer liga Hrvatske
      • Ostalo
    • Ostali sportovi
      • Tenis
      • Borilački sportovi
      • NFL
      • Vodeni sportovi
      • Zimski sportovi
      • Odbojka
      • Ostalo
  • Video
  • TV Program
TV Arena Sport logo
Ostalo
Arena Sport
Home » Napadač iz Srednjoafričke Republike velika želja Dinama
Liga prvaka

Napadač iz Srednjoafričke Republike velika želja Dinama

Objavio TV Arena Sport05/01/20253 minute čitanja
Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp VKontakte Email Copy Link
Yulian Todorov / Julian Todorov / Profimedia
Dijeli
Facebook Twitter LinkedIn Pinterest Email WhatsApp Copy Link

Društvo s Maksimira je žestoko krenulo u zimski prijelazni rok. Nakon smjene Nenada Bjelice i dolaska legendarnog Fabija Cannavara na klupu, sportski direktor Marko Marić se ozbiljno bacio u potragu za pojačanjima koja će pomoći smanjiti zaostatak od sedam bodova za Rijekom i Hajdukom.

U Maksimirsku 128 već su sletjeli Niko Galešić iz Rijeke te Bartol Franjić, koji je stigao na posudbu do kraja sezone. Spominje se i povratak Luke Ivanušeca koji ne uživa pretjeranu minutažu u Feyenoordu.

Još od prije je poznato da uz sva ostala pojačanja, u Dinamu stavljaju prioritet na dovođenje napadača. Pitanje je u kakvom će stanju biti Bruno Petković, dok Sandro Kulenović ne može na toj poziciji sam odraditi cijelu sezonu. Pogotovo ako Dinamo prođe u Ligi prvaka i nastavi natjecanje na tri fronta.

Dok su druga imena s popisa želja relativno brzo iscurila, ime traženog napadača se u Maksimiru čuvalo kao sveti gral. Prvotno se pojavila informacija da bi mogao doći Sebastian Haller, koji je donedavno zabijao za finalista Lige prvaka. No, to se od samog početka činilo kao vijest iz rubrike “predobro da bi bilo istinito”.

Najnovije informacije iz Dinama govorile su da je popis želja za napadačku poziciju pao na tri imena. No, tko se nalazi na tom popisu bila je tajna. Kako doznaju Sportske novosti, velika želja Dinama na napadačkoj poziciji je napadač bugarske CSKA Sofije Goduine Koyalipou.

Ime je to koje na prvu vjerojatno malo znači pratiteljima nogometa iz Hrvatske, no kratki pogled u statistiku otkriva zašto se Dinamo interesira za njega. Naime, ovaj 24-godišnji napadač iz Srednjoafričke Republike u tekućoj sezoni ima čak 14 golova u 16 utakmica bugarskog prvenstva.

Da stvar bude bolja, Koyalipou je u posljednjih devet utakmica zabio nestvarnih 12 golova. Ne čudi stoga što je na sebe privukao interes van Bugarske pa samim time i Dinama.

Prošlu je sezonu proveo u belgijskom Beverenu gdje je bio najbolji strijelac druge belgijske lige. CSKA Sofija je to prepoznala i dovela ga u svoje redove u transferu vrijednom milijun eura. S obzirom na to da je Koyalipou nedavno došao u Bugarsku, pitanje je koliko ga u njegovom klubu žele pustiti, posebno nakon takve polusezone.

No, u Maksimiru ozbiljno razmatraju njegovo dovođenje te ga vide kao savršeno rješenje na napadačkoj poziciji. Njegova trenutačna vrijednost po Transfermarktu je 1,2 milijuna eura, ali za njegovo dovođenje će se vjerojatno morati izdvojiti nešto više. Hoće li Koyalipou naposljetku doći u Maksimir, tek treba vidjeti jer o tome ovisi puno toga. Ipak, nepobitno je da se 24-godišnji napadač sviđa maksimirskoj struci.

CSKA Sofia GNK Dinamo Zagreb Goduine Koyalipou
Podijeli Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr WhatsApp Email Copy Link
Prethodni članakPovratak Leonarda uz pobjedu Clippersa, Zubac odličan s najvećom minutažom
Sljedeći članak Hrvatski prvak pronašao kupca: Miloš Kos napušta Zagreb

Slične objave

Hrvatska domaćin Crnoj Gori na Maksimiru

12/05/2025

Četiri velike pogreške: Sudac El Clasica dobio ‘nulu’

12/05/2025

Gattuso: Razočaran sam sobom, ne igračima

11/05/2025

Igor Tudor razljutio navijače Juventusa

11/05/2025

Zadnji El Clasico za Ancelottija, vjerojatno i Modrića

11/05/2025

Gattuso: U Hrvatskoj nedostaju neki instrumenti da prvenstvo bude kvalitetnije

10/05/2025

Programska šema

Naša preporuka

Hrvatska domaćin Crnoj Gori na Maksimiru

12/05/2025

Hrvatska u drugoj jakosnoj skupini uoči ždrijeba za Europsko prvenstvo

12/05/2025

Četiri velike pogreške: Sudac El Clasica dobio ‘nulu’

12/05/2025

Gattuso: Razočaran sam sobom, ne igračima

11/05/2025
  • Facebook
  • Instagram
Arena Sport
Facebook Instagram
  • Najnovije
  • Video
  • Kontakt
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
© 2024 Arena Sport. Designed by WEBMAHER.

Upišite iznad i pritisnite Enter za pretraživanje. Pritisnite Esc za odustajanje.