Velika drama odvijala se sinoć na stadionu u Charlotteu, gdje je odigrana utakmica za treće mjesto Copa Americe.

Reprezentacija Kanade je bila tako blizu trijumfa nad Urugvajom i povijesnog uspjeha, ali na kraju je ipak izgubila broncu. Idemo redom.

Južnoamerička selekcija je povela već u osmoj minuti pogotkom Bentancura, dgvajca bi Kone izjednačio škaricama u 22. minuti.

Deset minuta prije kraja meča David je doveo Kanađane u prednost, ali najbolji urugvajski strijelac svih vremena Luis Suarez na asistenciju Gimeneza u sudačkoj nadoknadi izjednačio je na 2:2.

Uslijedilo je izvođenje jedanaesteraca. Jače živce pokazali su Urugvajci koji su na kraju slavili sa 4:3. Tragičari Kanade bili su Kone (obranjen penal) i Davies (greda)…

Veliko finale Argentina – Kolumbija igra se u noći između nedjelje i ponedjeljka (02:00), uz izravan TV prijenos na kanalu Arena Sport 1.