Na povratku iz Austrije u Radomlju su nogometaši Osijeka odigrali dobru utakmicu s ukrajinskim Rukhom iz Lavova i zasluženo pobijedili.

U vodstvo su Osječani već u petoj minuti. Pušić je iz „skraćenog“ kornera idealno ubacio loptu u kazneni prostor gdje je skočio Mierez i sa 7-8 metara glavom loptu usmjerio u bliži, lijevi kut.

U 39. minuti osječka je momčad povećala prednost na 2:0. Bila je to iznimno lijepa akcija u koju je pokrenuo Mierez, nastavio Guedes proigravši Matkovića koji je idealno ubacio slijeva, točno na glavu utrčalom Pušiću. Uslijedio je trzaj čelom i lopta je ponovno odsjela u lijevom kut ovaj puta nemoćnog suparničkog čuvara mreže.

Zatim je Osijek primio jeftin gol. Čavlina je proigrao Soldu, ovaj mu je želio vratiti loptu koja je osječkog vratara zatekla u raskoraku i posve neočekivano završila u mreži.

U 66. minuti Pušić je krasnim udarcem  svojom ljevicom s dvadesetak metara, na proigravanje Solde, opet lijepo pogodio za 3:1