• VIŠE
    _
  • ENG
TRENUTNO NA PROGRAMU
/ TV program
Ne propustite na Areni
Nogomet
Copa del rey: Sevilla - Atletico Madrid
21:20 h
23. sij 2018.
LIVE prijenosi
  • 09:00
    Australska liga: Melbourne City - Adeleide United
  • 12:24
    Talijanska liga: Atalanta - Napoli
  • 14:25
    Belgijska liga: Royal Antwerp - Club Brugge
  • 14:55
    Talijanska liga: Udinese - Spal
  • 15:00
    Francuska liga: Nice - ST Etienne
  • 15:00
    Talijanska liga: Lazio - Chievo
  • 15:00
    Talijanska liga: Sampdoria - Fiorentina
  • 15:00
    Talijanska liga: Verona - Crotone
  • 17:00
    Francuska liga: Monaco - Metz
  • 17:20
    Konigssee 2.vožnja
  • 18:00
    Belgijska liga: Genk - Anderlecht
  • 18:00
    Talijanska liga: Cagliari - Milan
  • 18:30
    Liga endesa: Valencia Basket Club - Montakit Fuenlabrada
  • 18:34
    Liga endesa: MoraBanc Andorra - FC Barcelona Lassa
  • 18:55
    ABA liga: Budućnost VOLI - Petrol Olimpija
  • 20:30
    Talijanska liga: Inter - Roma
  • 20:55
    Francuska liga: Lyon - PSG
  • 22:19
    Paulista: Sao Caetano - Corinthians
Nogomet
Talijanska liga: Lazio - Udinese
18:30 h
24. sij 2018.
/ Prikazujemo
Budite uvijek na Areni
KAKO DO ARENE
Najkraćim putem do nas
/ Vijesti
Izdvajamo
Izbornik Červar nije se suzdržao: Nikad u mojoj zemlji nisam dobio toliko uvreda...
Hrvatski rukometaši su na Euru svladali Norvešku 32:28, a poslije utakmice dušu je otvorio hrvatski izbornik Lino Červar koji je otkrio sa čim ...
Odlična Hrvatska slomila Norvešku i ostala u igri za polufinale Eura!
Hrvatska je upisla i drugu pobjedu u drugoj fazi po skupinama na rukometnom Euru; u ispunjenoj utakmici pala je moćna Norveška 32:28 (17:15) ...
Zastrašujuća Francuska uništila Šveđane i gurnula Hrvatsku u još težu situaciju
Francuzi su nastavili svoj savršeni put na Europskom rukometnom prvenstvu u Hrvatskoj, aktualni svjetski prvaci svladali su Šveđane 23:17 (10:8) ...
/ Rezultati
Pregled aktualnih događanja
Bridgeport
0 - 0
Toronto Mar.
Hartford
0 - 0
Wilkes Barre
20/Argentina
0 - 1
20/Paragvaj
Cartagena
1 - 0
Alajuelense
EC Cruzeiro
0 - 0
Pelotas
URT
0 - 1
America MG
Santo Andre
1 - 0
RB Brasil
Sao Caetano
0 - 1
Corinthians
Ponte Preta
0 - 1
Linense Sp
20/Nikaragva
0 - 1
20/Meksiko
Detroit
20 - 30
Brooklyn
Detroit
50 - 58
Brooklyn
Fortaleza CE
1 - 0
Maranguape CE
Veranopolis
2 - 0
EC Sao Jose
Chicago Wol.
0 - 1
Cleveland
Cd Aguila
0 - 0
Santa Tecla
Municipal Limeno
0 - 0
Luis Angel
Audaz
0 - 0
Chalatenango
Platense
1 - 2
CD Marathon
UPNFM
0 - 1
Motagua