Hrvatski rukometaši poraženi su danas od Slovenije u utakmici drugog kola skupine A na Olimpijskim igrama u Parizu.

Naša reprezentacija je odlično otvorila utakmicu, povela 5:1, držala četiri gola prednosti do 9:5. Međutim, nakon ulaska Lesjaka na gol, Slovenija je uhvatila rezultatski priključak. Ključnim se pokazalo razdoblje od 44. do 50. minute kada je Slovenija serijom 5:0 stigla do prednosti 25:21.

Hrvatska je smanjila na 25:23, a kod tog rezultata Šoštarić nije iskoristio zicer za smanjenje na jedna gol razlike sedam minuta prije kraja. Slovenci su na kraju slavili s 31:29.

Mario Šoštarić, Zvonimir Srna i Ivan Martinović postigli su po pet golova za Hrvatsku. Kod Slovenije su najefikasniji bili Aleks Vlah i Blaž Janc sa po osam golova.

Hrvatska u srijedu od 11 sati igra protiv Njemačke.