Dinamo na uzvratnu utakmicu play-offa Lige prvaka putuje u najjačem sastavu.

Arijan Ademi i Stefan Ristovski, unatoč problemima s ozljedama, putuju na uzvratnu utakmicu play-offa za Ligu prvaka protiv Qarabaga u Bakuu, izvještavaju Sportske novosti.

Ademi je zadobio ozljedu zadnje lože u utakmici protiv Šibenika, zbog čega je propustio prvi susret protiv Qarabaga, a nije igrao ni u subotu protiv Gorice. Ristovski je također ozlijedio zadnju ložu tijekom prvog susreta protiv Qarabaga, zbog čega je morao napustiti teren nakon samo dvadesetak minuta, a također nije nastupio ni u subotnjem dvoboju.

Iako je vjerojatno da Ristovski neće igrati u uzvratu, dok je Ademijev nastup još uvijek upitan, Dinamov trener Sergej Jakirović odlučio je povesti obojicu lidera momčadi u Azerbajdžan.

S druge strane, sve je u redu sa stoperom Samyjem Mmaeeom, koji je na utakmici s Goricom zaradio udarac laktom u glavu, ali se oporavio i bit će spreman za nadolazeći susret.

Podsjetimo, Dinamo je u prvoj utakmici play-offa na Maksimiru uvjerljivo svladao azerbajdžanskog prvaka rezultatom 3:0. Marko Pjaca je doveo Modre u vodstvo u 29. minuti, dok je u drugom poluvremenu Sandro Kulenović s dva pogotka približio Dinamo plasmanu u najelitnije europsko klupsko natjecanje.

Qarabag je, unatoč konačnom rezultatu, odigrao otvorenu utakmicu s velikim brojem izrađenih akcija i prilika te u Dinamo s razlogom ovaj susret najavljuju s oprezom i ne zatvaraju priču prije vremena.

Utakmica Qarabag – Dinamo igra se u srijedu (18:45 sati), uz izravan TV prijenos na kanalu Arena Sport 1.