Mlada hrvatska U-21 reprezentacija pobijedila (3:2) je Grčku u Koprivnici i izborila nastup u dodatnim kvalifikacijama za Europsko prvenstvo iduće godine u Slovačkoj. Protivnik Hrvatske u dodatnim kvalifikacijama bit će poznat poslije ždrijeba ovog četvrtka od 12 sati.

Pobjedonosni pogodak postigao je Luka Vušković u 76. minuti koji je u ravni prve vratnice skrenuo loptu u gol poslije ubačaja iz kuta s lijeve strane Lovre Zvonareka.

Prethodno je Hrvatska povela već u 16. minuti pogotkom Lukasa Kačavende na asistenciju Diona Belje, koji se kasnije upisao i u strijelce u 35. minuti.

Pred odlazak na odmor, Grčka smanjuje na 2:1 preko Kostoulasa u trećoj minuti nadoknade prvog dijela, da bi izjednačenje stiglo minutu poslije preko Bakoulasa.