Ekipa Igmana odigrala je neriješeno sa Zvijezdom 09 u utakmici 30. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine.

Nakon utakmice govorio je trener Igmana Adnan Elezović.

“Utakmica protiv veoma kvalitetne ekipe koja je sve bodove osvojila na domaćem terenu i koji igraju veoma kvalitetno. Mogu biti veoma zadovoljan kako su moji igrači ušli u prvo poluvrijeme. Postigli smo jedan gol, imali smo poslije i penal da odemo na 1:2, međutim iz individualne greške primamo gol za 2:1. Otišli smo u drugo poluvrijeme gdje sam rekao igračima da se vratimo u centralni blok, gdje su nam igrači u napadačkom dijelu Zvijezde pravili problema i viška. Nismo reagovali kako je trebalo i teško je pričati o nekoj taktici kad gubimo duele. Zamjene su unijele neku svoju svježinu i vratilo nam se zbog propuštenih prilika i vratilo nam se na prekidu. Prekide smo vježbali na treningu i možemo biti zadovoljni podjelom bodova.”, rekao je Elezović.