Odigrane su utakmice drugog kola skupine A na Copa Americi, minimalne pobjede ostvarile su Argentina i Kanada.

Derbi večeri bio je dvoboj Čileanaca i Argentinaca u East Rutherfordu. Više su pokazali Gaučosi koji su pogodili gredu. Konačno su u završnici utakmice slomili otpor Čilea. Messi je izveo korner, nastala je gužva u kojoj se najbolje snašao Lautaro Martinez i pogodio u 88. minuti susreta.

Utakmica je završila rezultatom 1:0, Argentina nakon dvije utakmice ima maksimalnih šest bodova i već je osigurala četvrtfinale.

Kanada je iskoristila brojčanu prednost protiv Perua. Miguel Araujo je u 59. minuti dobio crveni karton i ostavio suigrače na cjedilu. Jonathan David zabio je 15 minuta kasnije za pobjedu Kanađana od 1:0.

U noći između srijede i četvrtka na rasporedu su susreti drugog kola skupine B, Ekvador – Jamajka (00:00) i Venecuela – Meksiko (03:00). Oba meča možete pratiti uz izravan prijenos na kanalu Arena Sport 1.